Silver partner
6
Років досвіду
3
Верифіковані рекомендації
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
4165
Останній візит на сайт
вчора
100+ угод за 5 років — результат щоденної роботи, а не випадкових успіхів.

Працюю чесно, професійно й завжди в інтересах клієнта.

Продаж квартир (2)

  • 115 000 $
    1 271 $/м²

    Урлівська вул., 30

    3 кімнати
    91 / 47 / 14 м²
    поверх 19 з 25
    2010 рік побудови
    6 днів тому
    ✨ Простора 3-кімнатна квартира на Урлівській, 30 ✨ Позняки, Дарницький район 🏡 Охайна та затишна квартира з ремонтом, розташована на 19-му поверсі сучасного будинку (2010 рік побудови). Умови продажу: БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! ПРОДАЖ ЗА ГОТІВКОВИМ РОЗРАХУНКОМ ТІЛЬКИ! 🔑 Планування: • три окремі кімнати • два санвузли • простора кухня • великий хол 🔥 Комфорт: • дуже тепла квартира, тепла підлога:кухня, ванна та лоджія. • лоджія засклена та утеплена • продається з меблями та технікою 🏢 Переваги будинку: • працює ОСББ • є консьєрж • чисті під’їзди та охайна прибудинкова територія з відеонаглядом • встановлений генератор ⚡ — забезпечує роботу ліфта, водопостачання та опалення навіть під час в...
    Рієлтор
  • 44 000 $
    1 038 $/м²

    Героїв Небесної Сотні просп., 26/20

    1 кімната
    42 / 18 / 14 м²
    поверх 9 з 10
    2019 рік побудови
    4 дні тому
    Запрошуємо на перегляд просторої 1-кімнатної квартири в ЖК «Софіївська Сфера»! 🏡✨ 📄 Право власності більше 3-х років — мінімальне оподаткування! Продаж тільки по готівковому розрахунку! 📍 Адреса: проспект Героїв Небесної Сотні, 26/20 📐 Площа: • Загальна – 42,4 м² • Житлова – 17,7 м² • Кухня – 13,6 м² 🍽️ 🏢 Поверх: 9 із 10 (не останній 😉) Одне з найбільших планувань серед 1-кімнатних у комплексі! 🌟 Переваги: • 🔥 Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел, радіатори) • 🪟 Панорамні вікна • 🧱 Бетонна стяжка підлоги • ⚡ Лічильники на газ, воду та електроенергію 🏗️ Будинок введений в експлуатацію у 2019 році 🎁 Бонус: готовий дизайн-проєкт з прорахунком у подарунок новому власнику! 🔐...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.